10. desember 2018.     Antall treff: 190918


::home

::e-mail

::gjestebok

::bilder

::musikk

::linker

::historie




KFOR

Stormeskadron3 stilte med bidrag til KFOR to ganger. Den første var KFOR III august 2000 til juni 2001 med Frode Ommundsen som sjef.
Runde to var KFOR VI juli 2002 til juli 2003 med Terje Hanssen som sjef.



KFOR III august 2000 - juni 2001

KFOR VI juli 2002 - juli 2003

Kosovo

2000-2001
2002-2003



Mølla(Bildet er hentet fra kontingentboka til KFOR III).




Moskus(Bildet er hentet fra kontingentboka til KFOR III).




Sjef esk3 ved et våpenbeslag(Bildet er hentet fra kontingentboka til KFOR III).